Lokalita

Staňte se součástí výjimečné lokality v oblíbených Jizerkách. Komplex horského bydlení se rozkládá na úbočí Bínova vrchu, v místech původního rekreačního areálu Skřivánek, vedle turisticky atraktivních Albrechtic v Jizerských horách. Ty jsou skvělým výchozím bodem a poskytují nespočet možností pro aktivní i pasivní dovolenou v přírodě.

Dopravní spojení:

  • autem (z Prahy cca 60 minut po dálnici D10)
  • vlakem (z Jiřetína pod Bukovou cca 20 minut pěšky)
  • autobusem (z Jiřetína pod Bukovou cca 20 minut pěšky)

Parkování

Prosíme Vaše vozidlo zaparkovat na parkovišti, které je vyhrazené pro parkování hostí „velkých chalup“. Parkoviště se nachází nad velkými chalupami, na konci hlavní cesty po pravé straně.

Dostupnost k naší Chalupě pod Špičákem během zimních měsíců

S radostí Vám oznamujeme, že i v zimních měsících se snažíme zajistit dostupnost k naší Chalupě pod Špičákem. Cesta do areálu je odklízena od sněhu, avšak vzhledem k chráněné krajinné oblasti nemůžeme využívat všechny dostupné prostředky k zabránění smyku a udržení sjízdnosti. Proto bychom Vás rádi upozornili, abyste byli připraveni na různé klimatické podmínky. Během zimy budou upraveny hlavní cesty v areálu a na parkovišti. Parkoviště je od chalupy vzdáleno pouze pár metrů, takže Vás prosíme o pochopení v případě nepříznivých sněhových podmínek.

Dostupnost k naší Chalupě pod Špičákem během letních měsíců

Vítáme vás na naší chalupě a těšíme se na váš příjezd v letních měsících. Pro pohodlný přístup k chalupě vám umožňujeme přijet vozidlem až k ní pro vybalení věcí. Po vybalení vás však prosíme zaparkovat své vozidlo na vyhrazeném parkovišti. Parkoviště je od chalupy vzdáleno pouze pár metrů. Děkujeme za pochopení a těšíme se na příjemný pobyt.

Fakturační údaje

MIT Group Consulting, s.r.o.

Na Klaudiánce 781/19, Podolí, 147 00 Praha 4

IČ: 08593931

DIČ: CZ08593931